Wejście do finału naszych koszykarzy z gimnazjum

W środę 4 marca 2014 roku w w Ustce miały miejsce rozgrywki półfinałowe w piłkę koszykową chłopców gimnazjum. Nasza reprezentacja rozegrała tam dwa mecze. W pierwszym z nich ze Smołdzinem zakończył się wynikiem 20:7 dla reprezentacji Damnicy. Każdy z zawodników spędził kilka minut na boisku. Drugi mecz z Ustką był zdecydowanie trudniejszy. Wybiegana i technicznie dobrze przygotowana drużyna stawiała opór przy każdej próbie zdobycia punktów. Konsekwentna gra w obronie, szybko przeprowadzane skuteczne kontrataki były dla nas kluczowe szczególnie w drugiej połowie meczu. Mimo bardzo wyrównanego poziomu do ostatnich minut spotkania to my cieszyliśmy się ze zwycięstwa. Pokonaliśmy gospodarzy 21:16.
Nasza drużyna awansowała tym samym do rozgrywek finałowych. Odbędą się one 10 marca w Kobylnicy. Choć wiemy, że nie będzie łatwo oczywiście życzymy powodzenia!!!