Spotkanie z Gosią Repke

W kolejnej odsłonie cyklu "Zwykli niezwykli - czyli fascynujący świat naszych absolwentów”, gościliśmy w szkolnej bibliotece naszą absolwentkę, a obecnie maturzystkę  technikum Zespołu Szkól Technicznych – Małgorzatę Repke. Nasza absolwentka od zawsze interesowała się modą i wykazywała nieprzeciętne zdolności plastyczne. Po gimnazjum postanowiła rozwijać swoje pasje i zdolności, dlatego wybrała klasę o profilu technik technologii odzieży  w Zespołu Szkól Technicznych w Słupsku. Czas nauki w technikum obfitował w jej życiu w ciekawe i ważne wydarzenia, między innymi jej własny wernisaż ,,Suknie Niewoli” , w którym uczestniczyli znana modelka J.Krupa i prezydent Słupska R.Biedroń. Jej osiągnięcia w szkole pozwoliły jej na zakwalifikowanie się na praktyki w Hiszpanii. Gosia podzieliła się z nami swoimi sukcesami i planami na przyszłość, zaprezentowała zaprojektowaną i uszytą przez siebie odzież. Zachęcała naszych uczniów, by zawsze wierzyli w siebie i nie bali się realizować marzeń.