Dnia 11 kwietnia 2024 roku odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w konkursie “OMNIBUS” organizowanym przez Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku pod patronatem Starosty Słupskiego-Pawła Lisowskiego.

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu zawierającego pytania z języka polskiego, języka angielskiego, historii, matematyki oraz biologi.

W eliminacjach do konkursu wzięli udział uczniowie z terenu Słupska i powiatu słupskiego. Do finałowej piętnastki zakwalifikowało się czworo uczniów z naszej szkoły:  Maja Gradoń, Bartłomiej Maciejczak, Małgorzata Truszkowska oraz Wiktoria Pokorska-Bernatowicz.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ścisłym finale tego konkursu znalazła się Małgorzata Truszkowska zajmując III miejsce.

Uczennica odebrała dyplom i nagrodę z rąk pana Bronisława Kisiela oraz pani dyrektor Zespołu Szkół Agrotechnicznych Iwony Wojtkiewicz.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!