Szanowni Państwo!

Rodzice uczniów i wychowanków Zespołu Szkół w Damnicy

 

W związku z decyzją władz Związku Nauczycielstwa Polskiego o zawieszeniu strajku od dnia 27 kwietnia 2019 r., informuję, że od poniedziałku, tj. 29 kwietnia br., zostają wznowione zajęcia lekcyjne. Od tego też dnia przedszkole będzie działać w pełnym zakresie. Nowy plan lekcji jest dostępny na stronie internetowej szkoły.

Równocześnie przypominam, że dzień 02.05.2109 r. (czwartek) jest zgodnie z harmonogramem dniem wolnym od zajęć dydaktycznych w szkole podstawowej i oddziałach gimnazjalnych. W szkole w godzinach 6.45 – 16.00 działać będzie świetlica szkolna. W tym dniu nie przewiduje się dowozu i odwozu uczniów.

W imieniu wszystkich pracowników Zespołu Szkół w Damnicy chcę podziękować Państwu za zrozumienie okazane w dniach strajku.

Z poważaniem

Maria Czerska