Dnia 12 czerwca klasy IV a, IV b oraz V wzięły udział w wycieczce do Torunia. Naszą wizytę w mieście Kopernika rozpoczęliśmy od wizyty w Muzeum Piernika, gdzie dowiedzieliśmy się sporo o historii toruńskich wypieków oraz sami upiekliśmy swoje pierniki. Następnie z przewodnikiem udaliśmy się na wycieczkę po mieście. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Planetarium gdzie uczestniczyliśmy w projekcji filmu „ Meteoplanet”.
W wyśmienitych nastojach, pełni wrażeń wróciliśmy do Damnicy.
Najnowsze aktualności
Archiwum
2026-06-22 14:47:57
Organizacja zakończenia roku szkolnego 2025/2026
2026-06-11 11:01:51
Sukces w 43. Powiatowym Konkursie Poezji
2026-06-03 09:43:13
Sukces naszych uczennic w XXXIII Konkursie Wiedzy o Ochronie Przyrody i Parku Krajobrazowym „Dolina Słupi”
2026-06-03 09:42:05
📢 Komunikat: Zwrot kluczy do szafek oraz podręczników szkolnych
2026-06-01 08:38:28
Gala Konkursowa Międzynarodowego Konkursu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „Witkacy. Napisane dzisiaj”
2026-06-01 08:24:44
Dzisiaj Wasze święto - Dzień Dziecka!
2026-05-29 12:37:40
„Slalomem po sukces – czwartoklasiści na egzaminie!”
2026-05-29 07:51:01
Wycieczka do Czołpina w ramach projektu „Regionalne wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych w pomorskich szkołach”
2026-05-28 08:12:02
Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Matki w klasie drugiej
2026-05-27 11:36:33
HARMONOGRAM DYŻURÓW WAKACYJNYCH
Archiwalna wersja strony
2017-06-16 10:12:53







