Znamy nagrodzonych w OGÓLNOPOLSKIM konkursie „SMART SZKOŁA”. Nasza szkoła znalazła się na liście laureatów –

20385 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II POMORSKIE SŁUPSKI DAMNICA.

1606 szkół z całej Polski zgłosiło się do konkursu #OSEWyzwanie, organizowanego przez NASK i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Jednym z zadań, było wykonanie pracy plastycznej – plakatu nt. „Smart szkoła”. Czasu było niewiele, raptem trzy dni…, ale się udało. Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie są mobilne pracownie multimedialne (każda z nich składa się z 16 laptopów), które będą wsparciem przy prowadzeniu lekcji i korzystaniu z internetowych zasobów edukacyjnych. Nagrody przyznane w konkursie #OSEWyzwanie będą przekazywane do szkół w bieżącym roku szkolnym 2019/20. Gratulujemy wszystkim artystom, którzy pomimo tak krótkiego terminu podjęli się tego wyzwania. Warto było. Życzymy kolejnych sukcesów.