W tym tygodniu uczniowie klas 3-7 mieli okazję stać się koneserami sztuki, podczas wizyty w CEiK na wystawie malarskiej lwowskiej artystki Luby Szewczuk-Kuszpit. Na miejscu przywitała nas dyrektor CEiK-u pani Katarzyna Sobolewska. Natomiast pani Asia Sobolewska, oprowadziła nas po wystawie i wprowadziła w świat malarskiej wyobraźni. Uczniowie z zaciekawieniem podziwiali dzieła, na których artystka uwieczniła różne regiony naszego kraju, jego piękno i różnorodność za pomocą akwareli, akrylu i oleju.
Najnowsze aktualności
Archiwum
2026-06-11 11:01:51
Sukces w 43. Powiatowym Konkursie Poezji
2026-06-03 09:43:13
Sukces naszych uczennic w XXXIII Konkursie Wiedzy o Ochronie Przyrody i Parku Krajobrazowym „Dolina Słupi”
2026-06-03 09:42:05
📢 Komunikat: Zwrot kluczy do szafek oraz podręczników szkolnych
2026-06-01 08:38:28
Gala Konkursowa Międzynarodowego Konkursu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „Witkacy. Napisane dzisiaj”
2026-06-01 08:24:44
Dzisiaj Wasze święto - Dzień Dziecka!
2026-05-29 12:37:40
„Slalomem po sukces – czwartoklasiści na egzaminie!”
2026-05-29 07:51:01
Wycieczka do Czołpina w ramach projektu „Regionalne wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych w pomorskich szkołach”
2026-05-28 08:12:02
Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Matki w klasie drugiej
2026-05-27 11:36:33
HARMONOGRAM DYŻURÓW WAKACYJNYCH
2026-05-26 10:27:52
Konkurs plastyczny ,,Eko-wieś dawniej i dziś''
Archiwalna wersja strony
2024-01-19 13:26:32







