Miło nam pochwalić się, a zarazem naszych uczniów i nauczycieli, że tegoroczni absolwenci uzyskali rewelacyjne wyniki na egzaminie ósmoklasisty. Wszystkie średnie wyniki procentowe są lepsze niż wyniki wojewódzkie i krajowe. Z matematyki i języka angielskiego po troje uczniów uzyskało wynik 100 %. Cieszymy się, bo wysokie wyniki indywidualne przełożą się na wyższą punktację podczas rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Wszystkim uczniom gratulujemy uzyskanych wyników, a zarówno im jak i nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i pracę, której efektami możemy się dzisiaj cieszyć.

Odbiór zaświadczeń o indywidualnych wynikach egzaminu wraz z potwierdzonymi kopiami będzie możliwy w sekretariacie szkoły od piątku, 9 lipca br.

Przedmiot Wynik w %
Szkoła Gmina Powiat Województwo Kraj
Język polski 63 58 53 58 60
Matematyka 57 51 39 46 47
Język angielski 72 63 59 65 66