W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 na terenie Zespołu Szkół w Damnicy, decyzją Powiatowego Inspektora Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupsku w dwóch klasach, zajęcia odbywają się w trybie zdalnym, a tym samym szkoła realizuje naukę hybrydową, tj. połączenie nauki zdalnej i nauki w szkole. Uczniowie jednej z klas wracają do szkoły już w poniedziałek, a drugiej w piątek w przyszłym tygodniu.

Przypominamy o zachowaniu podstawowych środków bezpieczeństwa, zarówno na terenie szkoły, jak i w codziennym życiu. Każdemu z nas powinno wejść w nawyk zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk, częste ich mycie, zachowanie dystansu społecznego – to najlepszy sposób na zminimalizowanie ryzyka zakażenia. Nasze wspólne bezpieczeństwo oraz zdrowie i życie jest najważniejsze.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia! Prosimy dbać o siebie i bliskich!