Ten Medal 30-lecia WOŚP wraz z certyfikatem to wspaniałe wyróżnienie. Przede wszystkim oznacza, że My – mała społeczność z Gminy Damnica mamy wpływ na jakość medycyny w naszym kraju, że pomagamy potrzebującym i mamy moc zmieniania choć troszkę świata na lepsze…to bardzo buduje i dodaje skrzydeł.

Medal dedykuję naszym wspaniałym wolontariuszom, którzy od ponad 20 lat kwestują na rzecz najmłodszych i najstarszych, zbierając pieniądze na zakup urządzeń medycznych. Dziękuję przede wszystkim członkom  Szkolnego Klubu Wolontariusza, którzy tworzyli nasz sztab z numerem 3003, a także innym za współpracę, pomoc i zaangażowanie, dzięki Wam przekazaliśmy do Fundacji WOŚP ogromną sumę.

Mam nadzieję, że uda nam się zagrać i w następnym roku, czyli 29 stycznia 2023.

Do zobaczenia w kolejnym  Finale!!!

Szef sztabu WOŚP NR 3003

Izabela Brzykcy