14 grudnia, w piątek, w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku odbył się wojewódzki etap konkursu historycznego „Grudzień 70”. Uczniowie naszej szkoły Natalia Demedziak i Eryk Zwierz zdobyli tytuły finalistów konkursu wojewódzkiego. Serdecznie gratulujemy Natalii i Erykowi, a także opiekunowi pani Katarzynie Dzitko-Nawrockiej, która przygotowała uczniów do konkursu i życzymy kolejnych sukcesów.
Najnowsze aktualności
Archiwum
2026-06-22 14:47:57
Organizacja zakończenia roku szkolnego 2025/2026
2026-06-11 11:01:51
Sukces w 43. Powiatowym Konkursie Poezji
2026-06-03 09:43:13
Sukces naszych uczennic w XXXIII Konkursie Wiedzy o Ochronie Przyrody i Parku Krajobrazowym „Dolina Słupi”
2026-06-03 09:42:05
📢 Komunikat: Zwrot kluczy do szafek oraz podręczników szkolnych
2026-06-01 08:38:28
Gala Konkursowa Międzynarodowego Konkursu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „Witkacy. Napisane dzisiaj”
2026-06-01 08:24:44
Dzisiaj Wasze święto - Dzień Dziecka!
2026-05-29 12:37:40
„Slalomem po sukces – czwartoklasiści na egzaminie!”
2026-05-29 07:51:01
Wycieczka do Czołpina w ramach projektu „Regionalne wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych w pomorskich szkołach”
2026-05-28 08:12:02
Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Matki w klasie drugiej
2026-05-27 11:36:33
HARMONOGRAM DYŻURÓW WAKACYJNYCH
Archiwalna wersja strony
2019-01-08 14:10:24







