Z radością informujemy o sukcesie Uczennic naszej szkoły, których prace zajęły wysokie miejsca w ogólnopolskich eliminacjach, w ramach konkursu „Mój Las”:

  • III m-ce w kategorii klas I-III SP – Liliana Zawadzka – praca plastyczna „Na leśnej polanie” – opiekun M. Modzelewska;
  • III m-ce w kategorii klas VII-VIII SP – Oliwia Kaniowska – album „Jakie korzyści czerpiemy z lasu?” – opiekun A. Michalczyk;

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody. W tym roku szkolnym odbyła się jego XXXV edycja.

W dniu 13 czerwca br., w Warszawie, odbyło się podsumowanie konkursu. Nasze uczennice wraz z opiekunami wzięły udział w uroczystej gali, na której za swoje prace otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe – tablety.

Wyjazd był też okazją do odwiedzenia kilku ważnych punktów na mapie naszej stolicy – Krakowskiego Przedmieścia z Pałacem Prezydenckim, Zamku Królewskiego, Rynku Starego Miasta z warszawską Syrenką a także Pałacu Kultury i Nauki czy Stadionu Narodowego. Przejazd do Warszawy sfinansowała Rada Rodziców przy SP w Damnicy, za co serdecznie dziękujemy.

Dziewczynkom gratulujemy osiągnięcia wysokiej lokaty i życzymy dalszych sukcesów!