W piątek 2 czerwca przedszkolaki obejrzały w swoich salach dwa przedstawienia kukiełkowe przygotowane przez uczestników kółka teatralno- filmowego z naszej szkoły. Byli to uczniowie klas VIa i Va, którzy przygotowali do przedstawienia dekoracje , a nawet niektóre pacynki. Ogromną frajdę sprawił im kontakt z najmłodszymi i ich radość w trakcie przedstawień. Mogliśmy razem uczestniczyć w przygodach Janka w przedstawieniu „Na jagody’’ i uczyć się od Kotka z bajki „O kotku i kogutku Złotobudku”. Uczniowie poczuli ogromną radość z tego, że ich ciężka praca przyniosła tyle radości!!!
Najnowsze aktualności
Archiwum
2026-06-11 11:01:51
Sukces w 43. Powiatowym Konkursie Poezji
2026-06-03 09:43:13
Sukces naszych uczennic w XXXIII Konkursie Wiedzy o Ochronie Przyrody i Parku Krajobrazowym „Dolina Słupi”
2026-06-03 09:42:05
📢 Komunikat: Zwrot kluczy do szafek oraz podręczników szkolnych
2026-06-01 08:38:28
Gala Konkursowa Międzynarodowego Konkursu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „Witkacy. Napisane dzisiaj”
2026-06-01 08:24:44
Dzisiaj Wasze święto - Dzień Dziecka!
2026-05-29 12:37:40
„Slalomem po sukces – czwartoklasiści na egzaminie!”
2026-05-29 07:51:01
Wycieczka do Czołpina w ramach projektu „Regionalne wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych w pomorskich szkołach”
2026-05-28 08:12:02
Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Matki w klasie drugiej
2026-05-27 11:36:33
HARMONOGRAM DYŻURÓW WAKACYJNYCH
2026-05-26 10:27:52
Konkurs plastyczny ,,Eko-wieś dawniej i dziś''
Archiwalna wersja strony
2023-06-06 09:52:45







