„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”                                                                                                                                                                                                               Jan Paweł II

W środę, 29.11 w naszej szkole odbył się Charytatywny Bal, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na wsparcie rodziny z naszej Gminy. Z licytacji, fantów, sprzedaży rzeczy i ciast udało się uzbierać 2024,20 zł! Cała impreza była zorganizowana przez Szkolny Klub Wolontariusza przy wsparciu Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie z przejęciem i ogromnym zaangażowaniem wykonywali swoje zadania. Ogromną popularnością cieszyły się  malowanie twarzy, plecenie warkoczyków i wróżby. Były tańce i zabawy.

Dziękujemy Wszystkim – Uczniom, Wychowawcom, Nauczycielom, Pracownikom szkoły, Rodzicom  za  wsparcie, hojność i zaangażowanie, a także tym wszystkim osobom, które dołożyły nawet najmniejszą cegiełkę do realizacji naszego balu.

Razem robimy coś Wielkiego!

Dziękujemy bardzo!