Uczniowie kolejny raz wzięli udział w XVI Biegach Olimpijskich, które odbyły się w Kwakowie. Głównym celem imprezy jest propagowanie idei olimpijskiej, integracja różnych środowisk, popularyzacja sportu i rekreacji ruchowej. Ważnym punktem są spotkania z olimpijczykami, znanymi sportowcami. Wśród nich byli m.in.: B.Madejczyk, M.Woronin, K.Adach, J.Huruk.
Po podniosłej uroczystości zapalenia znicza olimpijskiego i wciągnięciu flagi na maszt wszyscy uczestnicy biegu (a było ich ponad 800), wyruszyli na 6-cio kilometrową trasę biegu.
Każdy uczestnik, który minął linię mety otrzymał pamiątkowy dyplom i drobne gadżety. Na mecie czekała też pyszna grochówka. Do niektórych z naszych reprezentantów uśmiechnęło się szczęście, gdyż w losowaniu nagród wygrali piłki do kosza, torby oraz czapeczki.
DO ZOBACZENIE ZA ROK W KWAKOWIE!!
Najnowsze aktualności
Archiwum
2026-06-22 14:47:57
Organizacja zakończenia roku szkolnego 2025/2026
2026-06-11 11:01:51
Sukces w 43. Powiatowym Konkursie Poezji
2026-06-03 09:43:13
Sukces naszych uczennic w XXXIII Konkursie Wiedzy o Ochronie Przyrody i Parku Krajobrazowym „Dolina Słupi”
2026-06-03 09:42:05
📢 Komunikat: Zwrot kluczy do szafek oraz podręczników szkolnych
2026-06-01 08:38:28
Gala Konkursowa Międzynarodowego Konkursu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „Witkacy. Napisane dzisiaj”
2026-06-01 08:24:44
Dzisiaj Wasze święto - Dzień Dziecka!
2026-05-29 12:37:40
„Slalomem po sukces – czwartoklasiści na egzaminie!”
2026-05-29 07:51:01
Wycieczka do Czołpina w ramach projektu „Regionalne wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych w pomorskich szkołach”
2026-05-28 08:12:02
Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Matki w klasie drugiej
2026-05-27 11:36:33
HARMONOGRAM DYŻURÓW WAKACYJNYCH
Archiwalna wersja strony
2017-05-23 12:06:02







