Przebudowa ul. Konopnickiej w Damnicy, jak i budowa żłobka i przedszkola przy Zespole Szkół w Damnicy idą pełną parą. Wiąże się to również z pewnymi utrudnieniami podczas przemieszczania się do budynku szkoły, czy przedszkola.

Od 2 sierpnia ponownie zajęcia przedszkolne zostaną uruchomione w przedszkolu przy ul. Konopnickiej, dlatego podczas dowożenia swoich pociech prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. W związku z tymi utrudnieniami, prosimy o skorzystanie z alternatywnego dojścia do przedszkola (z pominięciem ul. Konopnickiej) – należy przemieszczać się wzdłuż ul. Witosa do schodów prowadzących na boisko wielofunkcyjne lub z ul. Przemysłowej przez park , a następnie do bocznego wejścia budynku szkoły zlokalizowanego przy sali gimnastycznej (jak na załączonej ilustracji). Pozwoli nam to wszystkim bezpiecznie i wygodnie dojść do przedszkola.

Pamiętajmy, że utrudnienia potrwają zaledwie kilka tygodni, a po zakończeniu tych inwestycji przez wiele lat będziemy mogli się cieszyć  z komfortowej i przede wszystkim bezpiecznej drogi na zajęcia szkolne i przedszkolne, a rodzice naszych najmłodszych mieszkańców dodatkowo będą mogli skorzystać z możliwości zorganizowania opieki nad maluchami w pierwszym żłobku w naszej gminie.