UNIHOKEJ

Zespoły dziewcząt i chłopców  Szkoły Podstawowej rozegrały mecze unihokeja w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży. Organizatorem tych rozgrywek była nasza szkoła. Obie reprezentacje  awansowały do zawodów szczebla powiatowego

BRAWO!!!

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W Smołdzinie odbyły się powiatowe sztafetowe biegi przełajowe. Naszą szkołę reprezentowała  sztafeta chłopców ze Szkoły Podstawowej oraz sztafeta dziewcząt z Gimnazjum. Wszyscy pokonali wyznaczony dystans i spełnili  jedną z  najważniejszych zasad sportu szkolnego:

„Zwycięża ten, kto bierze udział”

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Smołdzino było szczęśliwym miejscem dla drużyny dziewcząt Gimnazjum. Do pokonania miały 1500 metrów i ok 60 uczestniczek. Cieszy fakt iż, pobiegły tak, że w ostatecznej klasyfikacji zajęły

III  m-ce w POWIATOWEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W BIEGACH DRUŻYNOWYCH

GRATULACJE !!!

Bardzo ładnie pobiegły  dziewczęta młodsze ze Szkoły Podstawowej z rocznika 2007, które zajęły ostatecznie wysokie IV m-ce w swojej kategorii wiekowej