Już po raz osiemnasty graliśmy z WOŚP! Jak co roku sztab Wielkiej Orkiestry został zorganizowany w Zespole Szkół w Damnicy, którego szefem była Izabela Brzykcy. Wolontariuszami zostali uczniowie z Zespołu Szkół w Damnicy, ze Szkoły Podstawowej z Damna i Szkoły Podstawowej w Zagórzycy. To im należą się największe podziękowania! Mimo deszczu i wiatru wytrwale kwestowali we wszystkich miejscowościach naszej gminy nawet przez wiele godzin.

            Współorganizacją Finału WOŚP w Damnicy zajął się CEiK. To tam przychodzili wolontariusze około godziny 16-tej, by rozliczyć się z zebranych pieniędzy! Czekała na nich gorąca herbata i słodki poczęstunek. Natomiast na scenie odbywały się występy dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia w CEiKu.

Liczeniem pieniędzy zajęła się specjalnie powołana do tego Komisja w składzie: Maria Czerska, Izabela Brzykcy, Joanna Michalska i Izabela Rak z nieocenionym wsparciem Katarzyny Dzitko-Nawrockiej, Bożeny Cieślickiej i Grzegorza Michalskiego. Także w  tym roku udało się pobić REKORD! Zebraliśmy 20327,79 zł! Nie  udałoby się to nam bez ogromnego zaangażowania pani Tamary Marciniec, która ze swoimi dziećmi z Przedszkola „Leśny Ludek” z Damnicy wsparła Orkiestrę prawie tysiącem złotych! Dołączyli do nas także podopieczni SOSW z Damnicy, którzy zbierali pieniądze dla Orkiestry pod opieką pana Rafała Brzykcy. Bardzo Wam dziękujemy, bo bez Was nie byłoby naszego rekordu!

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas i byli z nami 12 stycznia :D