W niedzielę 14 stycznia odbędzie się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab gminny jak co roku jest organizowany w Zespole Szkół w Damnicy przy udziale Centrum Edukacji i Kultury. Szefem sztabu jest pani Agnieszka Pawłowska. W akcję zaangażowała się młodzież z naszej szkoły oraz z Zespołu Szkół w Damnie i Zagórzycy. Od godziny 10.00 do 15.00 wolontariusze będą kwestować na terenie gminy Damnica. Wszystkich chętnych zapraszamy o godzinie 16.00 do Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy. Przewidziana jest licytacja gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wspólne liczenie pieniędzy, które w tym roku zostaną przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla noworodków. Zakończenie damnickiej akcji WOŚP przewidziano na godzinę ok. 19.00.
Najnowsze aktualności
Archiwum
2026-06-11 11:01:51
Sukces w 43. Powiatowym Konkursie Poezji
2026-06-03 09:43:13
Sukces naszych uczennic w XXXIII Konkursie Wiedzy o Ochronie Przyrody i Parku Krajobrazowym „Dolina Słupi”
2026-06-03 09:42:05
📢 Komunikat: Zwrot kluczy do szafek oraz podręczników szkolnych
2026-06-01 08:38:28
Gala Konkursowa Międzynarodowego Konkursu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „Witkacy. Napisane dzisiaj”
2026-06-01 08:24:44
Dzisiaj Wasze święto - Dzień Dziecka!
2026-05-29 12:37:40
„Slalomem po sukces – czwartoklasiści na egzaminie!”
2026-05-29 07:51:01
Wycieczka do Czołpina w ramach projektu „Regionalne wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych w pomorskich szkołach”
2026-05-28 08:12:02
Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Matki w klasie drugiej
2026-05-27 11:36:33
HARMONOGRAM DYŻURÓW WAKACYJNYCH
2026-05-26 10:27:52
Konkurs plastyczny ,,Eko-wieś dawniej i dziś''
Archiwalna wersja strony
2018-01-08 10:21:01








