W poniedziałek 14 maja w sali Senatu Politechniki Gdańskiej odbyło się wręczenie nagród w konkursie „Od szkolniaka do żaka”, organizowanym przez  Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość Politechniki Gdańskiej. Miło nam poinformować, że uczeń klasy siódmej naszej szkoły, Lucjan Jaworski, po dwóch etapach znalazł się w ścisłym gronie finalistów i w finale który odbył się 7 maja, zajął III miejsce.

To  nie jedyny sukces Lucjana w ostatnim czasie. W czwartek odbędzie się wręczenie nagród w konkursie „Matematyczne Łamigłówki” organizowanym przez  II Liceum Ogólnokształcące w Słupsku. W tym konkursie Lucek zajął I miejsce uzyskując  maksymalną ilość punktów.

Cieszymy się, że praca pod kierunkiem nauczycielek, pani Marii Czerskiej i pani Moniki Wasek, przynosi takie efekty. Gratulujemy sukcesów i liczymy na kolejne!