Gratulacje dla naszych absolwentów

W  Zespole Szkół w Zagórzycy rozegrany został turniej piłki siatkowej z okazji obchodów Święta Niepodległości. Organizatorem był  Uczniowski Klub Sportowy „Bielik” Zagórzyca. W turnieju brało udział ponad 40 zawodników z terenu gminy Damnica i Główczyce grających w sześciu zespołach. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: „Absolwent Damnica” i „Gimnazjum Damnica”. Do finału awansował „Absolwent Damnica”  i „Czarni Pobłocie”.

 

Po emocjonującym finale i rozegranym tie breaku (16 do 14) zwyciężyła drużyna Czarni Pobłocie. Dziękujemy Tomaszowi Maciejewskiemu za zorganizowanie naszego udziału.

Ostateczne wyniki:
I miejsce – Czarni Pobłocie
II miejsce Absolwent Damnica
III miejsce UKS „Bielik” Zagórzyca
IV miejsce Absolwent Zagórzyca
V miejsce Gimnazjum Damnica
VI miejsce Gimnazjum Zagórzyca